Jak víte, že vás někdo zablokoval na Whatsapp

Pokud někomu posíláte zprávy WhatsApp, ale nedostáváte žádné odpovědi, možná vás zajímá, zda jste byli zablokováni. WhatsApp nepřichází přímo a neříká to, ale existuje několik způsobů, jak na to přijít.

Viz kontaktní údaje v chatu

První věcí, kterou byste měli udělat, je otevřít konverzaci v aplikaci WhatsApp pro iPhone nebo Android a poté se podívat na kontaktní údaje v horní části. Pokud nevidíte jeho profilový obrázek a jeho poslední vidění, je možné, že vás zablokoval. Chybějící avatar a poslední viděná zpráva nejsou zárukou, že vás zablokovali. Váš kontakt mohl právě deaktivovat jejich aktivitu Poslední vidění.

sample whatsapp message with single tick mark in message bubble

Zkuste poslat SMS nebo zavolat

Když pošlete zprávu někomu, kdo vás zablokoval, na potvrzení o doručení se zobrazí pouze jedna značka zaškrtnutí. Vaše zprávy se ve skutečnosti nedostanou na WhatsApp kontaktu. Pokud jste jim poslali zprávu dříve, než vás zablokovali, místo toho by se vám zobrazily dvě značky. Můžete také zkusit zavolat. Pokud váš hovor neproběhne, znamená to, že jste možná byli zablokováni. WhatsApp za vás skutečně uskuteční hovor a uslyšíte zvonit, ale nikdo na druhém konci nezvedne.

Zkuste je přidat do skupiny

Tento krok vám dá nejjistější znamení. Pokuste se vytvořit novou skupinu v WhatsApp a zahrnout kontakt do skupiny. Pokud vám WhatsApp řekne, že aplikace nemohla danou osobu přidat do skupiny, znamená to, že vás zablokovala.