Kuidas teada saada, kas keegi blokeeris teid WhatsAppis

Kui saadate kellelegi WhatsAppi sõnumeid, kuid te ei saa vastuseid, võite mõelda, kas teid on blokeeritud. Noh, WhatsApp ei tule otse välja ja ei ütle seda, kuid selle välja selgitamiseks on paar võimalust.

Vt vestluse kontaktandmeid

Esimene asi, mida peaksite tegema, on avada iPhone’is või Androidis rakenduses WhatsApp vestlus ja seejärel vaadata ülaservas olevaid kontaktandmeid. Kui te ei näe tema profiilipilti ja viimati nähtud, on võimalik, et nad on teid blokeerinud. Avatari ja viimati nähtud sõnumi puudumine ei taga, et nad teid blokeerisid. Teie kontaktisik oleks lihtsalt võinud nende viimase nägemise tegevuse keelata.

sample whatsapp message with single tick mark in message bubble

Proovige saata sõnumeid või helistada

Kui saadate sõnumi kellelegi, kes on teid blokeerinud, kuvatakse saatekviitungil ainult üks märk. Teie sõnumid ei jõua tegelikult kontakti WhatsAppini. Kui saatsite neile sõnumeid enne, kui nad teid blokeerisid, näeksite selle asemel kaht linnukest. Võite ka proovida neile helistada. Kui teie kõne ei läbi, tähendab see, et olete blokeeritud. WhatsApp teeb tegelikult kõne teie jaoks ja te kuulete selle helisemist, kuid keegi ei võta teisest otsast järele.

Proovige need gruppi lisada

See samm annab teile kindlaima märgi. Proovige WhatsAppis luua uus rühm ja kaasata kontakt gruppi. Kui WhatsApp ütleb teile, et rakendus ei saanud inimest gruppi lisada, tähendab see, et ta on teid blokeerinud.