از کجا می دانید کسی شما را در Whatsapp مسدود کرده است

اگر پیام شخصی WhatsApp را ارسال می کنید ، اما پاسخی دریافت نمی کنید ، ممکن است این سوال را داشته باشید که مسدود شده اید. خوب ، WhatsApp کاملاً نمی آید و آن را نمی گوید ، اما چند راه برای کشف آن وجود دارد.

جزئیات تماس را در گپ مشاهده کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مکالمه ای را در برنامه WhatsApp برای iPhone یا Android باز کنید و سپس به جزئیات تماس در بالا نگاه کنید. اگر نمی توانید عکس پروفایل و آخرین مورد آنها را ببینید ، ممکن است آنها شما را مسدود کرده باشند. نبود آواتار و پیام آخرین دیده شده تضمینی برای مسدود کردن شما نیست. مخاطب شما ممکن است فعالیت Last Seen را غیرفعال کند.

sample whatsapp message with single tick mark in message bubble

پیام کوتاه یا تماس را امتحان کنید

وقتی به طریقی به شما پیامی ارسال می کنید که چه کسی شما را مسدود کرده است ، رسید تحویل فقط یک علامت چک را نشان می دهد. پیام های شما در واقع به WhatsApp مخاطب نمی رسند. اگر قبل از اینکه آنها شما را مسدود کنند به آنها پیام دهید ، در عوض دو علامت چک مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید با آنها تماس بگیرید. اگر تماس شما انجام نشد ، به این معنی است که ممکن است مسدود شده باشید. WhatsApp در واقع تماس شما را برقرار می کند و شما زنگ آن را می شنوید ، اما از طرف دیگر کسی تماس نمی گیرد.

سعی کنید آنها را به گروه اضافه کنید

این مرحله مطمئن ترین نشانه را به شما می دهد. سعی کنید یک گروه جدید در WhatsApp ایجاد کنید و مخاطب را در گروه قرار دهید. اگر WhatsApp به شما بگوید که برنامه نمی تواند فرد را به گروه اضافه کند ، به این معنی است که شما را مسدود کرده است.