Kā jūs zināt, vai kāds jūs bloķēja vietnē Whatsapp

Ja sūtāt kādam WhatsApp ziņojumus, bet nesaņemat atbildes, jūs varētu domāt, vai esat bloķēts. Nu, WhatsApp nenāk tieši un nepasaka, bet ir vairāki veidi, kā to noskaidrot.

Skatiet tērzēšanas kontaktinformāciju

Pirmais, kas jums jādara, ir atvērt sarunu WhatsApp lietojumprogrammā iPhone vai Android un pēc tam apskatīt kontaktinformāciju augšpusē. Ja jūs neredzat viņu profila attēlu un viņu pēdējoreiz redzēto, iespējams, viņi ir jūs bloķējuši. Iemiesojuma un pēdējoreiz redzētā ziņojuma trūkums negarantē, ka viņi jūs ir bloķējuši. Jūsu kontaktpersona varēja vienkārši atspējot viņu pēdējo redzēto darbību.

sample whatsapp message with single tick mark in message bubble

Mēģiniet sūtīt īsziņu vai zvanīt

Nosūtot ziņojumu tam, kurš jūs ir bloķējis, piegādes kvītī tiks parādīta tikai viena atzīme. Jūsu ziņojumi faktiski nesasniegs kontakta WhatsApp. Ja jūs tos nosūtījāt, pirms viņi jūs bloķēja, tā vietā jūs redzētu divas atzīmes. Varat arī mēģināt viņiem piezvanīt. Ja jūsu zvans netiek veikts, tas nozīmē, ka jūs, iespējams, esat bloķēts. WhatsApp faktiski veiks zvanu jums, un jūs dzirdēsiet, ka tas zvana, bet neviens neuzņems otru galu.

Mēģiniet tos pievienot grupai

Šis solis dos jums visdrošāko zīmi. Mēģiniet izveidot jaunu grupu WhatsApp un iekļaut kontaktpersonu grupā. Ja WhatsApp jums paziņo, ka lietotne nevarēja pievienot personu grupai, tas nozīmē, ka tā jūs ir bloķējusi.