Ako viete, že vás niekto zablokoval na Whatsapp

Ak niekomu posielate správy z WhatsApp, ale nedostávate žiadne odpovede, možno by vás zaujímalo, či ste boli zablokovaný. Aplikácia WhatsApp neprichádza úplne otvorene a nehovorí to, ale existuje niekoľko spôsobov, ako na to prísť.

Pozrite si podrobnosti o kontakte v rozhovore

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je otvoriť konverzáciu v aplikácii WhatsApp pre iPhone alebo Android a potom sa pozrieť na kontaktné údaje v hornej časti. Ak nevidíte ich profilový obrázok a osobu, ktorá ich videla naposledy, je možné, že vás zablokovali. Nedostatok avatara a správy o poslednom videní nie je zárukou toho, že vás zablokovali. Váš kontakt mohol práve zakázať ich aktivitu Naposledy videné.

sample whatsapp message with single tick mark in message bubble

Skúste poslať SMS alebo zavolať

Keď pošlete správu niekomu, kto vás zablokoval, na potvrdení o doručení sa zobrazí iba jedna značka začiarknutia. Vaše správy sa v skutočnosti nedostanú do WhatsApp kontaktu. Ak ste im poslali správu skôr, ako vás zablokovali, namiesto nich by sa vám zobrazili dve začiarknutia. Môžete im tiež skúsiť zavolať. Ak váš hovor neprechádza, znamená to, že ste mohli byť zablokovaní. Aplikácia WhatsApp za vás skutočne uskutoční hovor a budete počuť, ako zazvoní, ale nikto nezdvihne na druhom konci.

Skúste ich pridať do skupiny

Tento krok vám dá najistejšie znamenie. Pokúste sa vytvoriť novú skupinu v aplikácii WhatsApp a zahrnúť do nej kontakt. Ak vám WhatsApp povie, že aplikácia nemohla pridať osobu do skupiny, znamená to, že vás zablokovala.